Aktualności


Mamy jeszcze 4 wolne miejsca na szkolenie z zakresu Google Analytics w Katowicach, które odbędzie się już za tydzień w piątek 19.07
Dzięki temu szkoleniu możesz dowiedzieć się, jak efektywne są Twoje działania na stronie oraz które treści najbardziej przyciągają uwagę odwiedzających. Wnioski z takiej analizy pozwolą na skuteczniejsze prowadzenie strony internetowej.

Zgłoszenia przyjmujemy najpóźniej do 16.07
Zapraszamy na stronę http://projektszkoleniowy.pl/, tam znajdziesz więcej informacji.

W Warszawie nasi Uczestnicy uczą się dziś udzielania pierwszej pomocy. Podstawowe szkolenie z ćwiczeniami na fantomie oraz profesjonalną charakteryzacją ran i ich opatrywaniem, może uratować komuś życie. Warto wiedzieć, jakie kroki podejmować, by pomóc.

Następna Pierwsza pomoc - szkolenie z symulacją wypadków już 24.07 w Katowicach.

W Poznaniu właśnie zaczęło się szkolenie FIRMA W SOCIAL MEDIA. Maja Janowska - nasza trenerka - prezentuje dziś alternatywne dla Facebooka kanały komunikacji z Klientem. Możliwości jest wiele, ale trzeba zdefiniować swoje cele.

Kolejne szkolenia dla firm to GOOGLE ANALYTICS - JAK BADAĆ EFEKTYWNOŚĆ DZIAŁAŃ W INTERNECIE w Katowicach 19.07 oraz w Warszawie 25 lipca. 

Dziś w Łodzi odbywa się jedno z naszych szkoleń otwartych - FACEBOOK DLA PROFESJONALISTÓW. Uczestnicy pod okiem trenerki Joanny Cosel mogą nie tylko dowiedzieć się, jak skutecznie organizować kampanię i konkursy na Facebooku, ale na swoim przykładzie przeanalizować działania, które podejmują.

Następne szkolenie o podobnej tematyce już 10 lipca w Poznaniu! Zapraszamy na FACEBOOK I CO DALEJ...? SOCIAL MEDIA DLA FIRMY.

Więcej informacji o szkoleniach otwartych na stronie http://projektszkoleniowy.pl/

Ruszyła rekrutacja na bezpłatne szkolenia z zakresu eco drivingu i technik jazdy w ramach projektu "Eco driving - sposób na EKO-i-LOGICZNĄ jazdę". Szkolenia są realizowane przez Learn Power Group. Projekt jest w 100% finansowany ze środków Unii Europejskiej i jest skierowany do mikro, małych i średnich firm z województwa opolskiego. Szczegóły i zapisy na stronie projektu www.ekologiczni.eu.

Dzięki szkoleniu firmy obniżają poziomu zużycia paliwa nawet o 20%, wolniej zużywają części eksploatacyjne w samochodach i podnoszą bezpieczeństwo jazdy swoich pracowników.

« < 1 2 ... 5 6 7 8 > »