Aktualności


Wrzesień minął pod znakiem szkoleń GOOGLE ANALYTICS, GOOGLE ADWORDS, FACEBOOK DLA RPOFESJONALISTÓW

Październik zapowiada się podobnie, ale startujemy z nowym tematem TAJNIKI SKUTECZNEGO POZYCJONOWANIA, dla osób, które chcą rozpocząć działalność online lub tych, które już korzystają z działań SEO i pozycjonowania, także poprzez firmy zewnętrzne.

Najbliższe terminy wszystkich szkoleń znajdziecie na http://projektszkoleniowy.pl/

Wśród 678 wniosków złożonych w ramach konkursu POKL/2.1.1/2012/ZS „Zielone Światło” otrzymaliśmy dofinansowanie z Unii Europejskiej na projekt "EKOodpowiedzialni". Niebawem startujemy z ogólnopolskim programem  dla MMŚP, dla których przygotujemy plany rozwiązań ekologicznych opartych na zasadach eco drivingu i zastosowaniu ich w systemach motywacyjnych.

Pełną listę rankingową możecie zobaczyć na http://pokl.parp.gov.pl/index/more/35703

Czas urlopów już za nami, więc zaczynamy intensywniej. Wczoraj (04.09) odbyła się Pierwsza Pomoc - szkolenie z symulacją wypadków w Warszawie, 11.09 będzie w Łodzi, a już pojutrze czeka nas szkolenie zamknięte dla Profi Credit Sp. z o.o.

Przyszły tydzień to też:

Google AdWords w Poznaniu 10.09 poprowadzi Łukasz Dragosz, który podzieli się swoim doświadczeniem w e-marketingu oraz zarządzaniu budżetami reklamowymi przeznaczonymi na kampanie w Internecie.

Google Adwords w Krakowie 12.09 - tym razem Karol Dziedzic wtajemniczy uczestników w tematykę związaną z reklamą w wyszukiwarkach, pozycjonowaniem w powiązaniu z analityką internetową

Pozostałe szkolenia na http://projektszkoleniowy.pl/

Cały czas trwają w pełni dofinansowane przez Unię Europejską szkolenia z Eco-drivingu i technik jazdy. Zgłoszenia przyjmujemy na http://ekologiczni.eu/ 

Pierwsza Pomoc u dzieci i niemowląt - szkolenie z symulacją wypadków właśnie trwa. Trener - aktywny strażak o bogatym doświadczeniu - przy pomocy fantomów dziecka i niemolęcia uczy dziś, jak pomóc naszym pociechom w sytuacjach, w których w grę wchodzi ich zdrowie lub życie. Uczestnicy, to przede wszystkim pracownicy placówek oświatowych, ale nie brakuje także osób prywatnych. 

A już we czwartek (22.08.2013) w Opolu GOOGLE ANALYTICS - szkolenie, które otwiera nowe możliwości trafiania do klientów w sieci. Karol Dziedzic przyjeżdza specjalnie do nas z Krakowa, gdzie na codzień prowadzi szkolenia z tej tematyki. Masz stronę? Chcesz zwiększyć na niej ruch? Są jeszcze wolne miejsca - zapraszamy!

Chcesz, aby Twoja reklama trafiała do tych, którzy są zainteresowani tematem, a nie była tylko masowym atakiem rynku?  Zostały jeszcze 3 miejsca w Krakowie na szkolenie GOOGLE ADWORDS. Dowiedz się, jak to działa i zwiększ swoją skuteczność. Zapraszamy 8 sierpnia!

Szczegóły na http://projektszkoleniowy.pl/

« < 1 2 ... 4 5 6 7 8 > »